Gerber LMF II Infantry SE Coyote taktický nůž
-
Doprava ČR ZDARMA: objednávka nad 1600 Kč
Výměna velikosti ZDARMA
Informace o produktu
- EAN: 0013658014633
Gerber LMF II Infantry SE Coyote kombinované ostří: je nekompromisní pracant do náročných situací. Má čepel s kombinovaným ostřím. Zvládne v pohodě rozříznout textil, polypropylen, kůže, nebo třeba bezpečnostní pásy. Pomocí kovového tlouku snadno v případě nopuze rozbijete okno, nebo plexisklo. Na přední straně rukojeti najdete otvory, které umožní nůž upevnit na dřevěnou tyč, a vytvořit kopí nebo oštěp.
Rukojeť je vyrobena z nylonu vyztuženého skelným vláknem. Kvůli oddělené rukojeti od čepele nůž absorbuje nárazy. Jde s ním dobře sekat, i bodat.
Pouzdro je vyrobeno z balistického nylonu. Součástí pouzdra je také zabudovaný brousek. Je kompatibilní s MOLLE vazbou, a má fixačním stehenní popruh.
Hlavní přednosti
-
Izolovaná rukojeť a konstrukce:
-
Nůž má tzv. ¾ tang konstrukci. Čepel není spojena s hruškou (koncem) nože kovovou částí, ale je oddělena materiálem rukojeti. To je klíčový bezpečnostní prvek – pokud byste nůž použili k prosekávání drátů pod napětím, rukojeť vás izoluje před elektrickým šokem.
-
-
Hruška jako kladivo:
-
Masivní ocelová patka na konci rukojeti je určena k rozbíjení skla, zatloukání kolíků nebo jako sebeobranný prvek. Je oddělena od čepele, aby pohlcovala nárazy a chránila ruku.
-
-
Kombinované ostří a tvar čepele:
-
Čepel typu Drop Point s částečným zoubkováním. Zuby u LMF II jsou navrženy tak, aby si poradily s extrémně houževnatými materiály, jako jsou nylonové popruhy, plasty nebo tenký hliník.
-
-
Promyšlené pouzdro s integrovaným brouskem:
-
Pouzdro je stejně důležité jako nůž sám. Je kompatibilní s vazbou MOLLE, lze ho připnout na stehno (popruhy jsou součástí) i na opasek. Navíc v sobě skrývá integrovaný karbidový brousek, takže nůž nabrousíte kdykoli v terénu.
-
-
Materiál rukojeti TPV:
-
Rukojeť je vyrobena z měkčeného polymeru s výraznou texturou. I když je nůž mokrý, mastný nebo máte rukavice, úchop je naprosto jistý a tlumí vibrace při sekání.
čepel z materiálu 420HC s kombinovaným ostřím
rukojeť z materiálu TacHide s anatomickým tvarováním
výborně odolává rázům
oddělená rukojeť od čepele
multifunkční pouzdro s brouskem a kompatibilní s MOLLE vazbou
fixační stehenní popruh v balení
Materiál čepele: 420HC
Barva čepele: černá
Barva rukojeti: písková
Fulltang: ne
Typ nože: nůž s pevnou čepelí
Typ ostří: kombinované
Materiál rukojeti: nylon (zesílen skelným vláknem)
Materiál pouzdra: balistický nylon
Celková délka: 268 mm
Délka čepele: 123 mm
Délka rukojeti:145 mm
-
Pro koho je určen?
-
Vojáci a profesionálové: Pro které byl nůž primárně vyvinut jako odolný nástroj pro "nejhorší den v práci".
-
Survivalisté a bushcraft nadšenci: Pokud potřebujete nůž, se kterým můžete bez obav sekat, páčit a který v nouzi nahradí kladivo.
-
Outdooroví dobrodruzi: Kteří se pohybují v extrémních podmínkách a vyžadují maximální spolehlivost.
Názor experta
LMF II Infantry je legenda. Pokud srovnáme tento model s Cold Steel 4-Max Scout, Gerber je nůž s pevnou čepelí, což mu dává strukturální výhodu při hrubé práci (sekání, páčení). Je to "pracovní kůň", který sice není určen na precizní vyřezávání figurek ze dřeva, ale v situaci, kdy jde o život, je to přesně ten nůž, který chcete mít u sebe. Jeho schopnost izolovat elektrický proud a integrovaný brousek z něj dělají jeden z nejpromyšlenějších survival setů na trhu.
Srovnání: Gerber LMF II vs. Cold Steel 4-Max Scout
Proč zvolit Gerber LMF II: Zvolte ho, pokud hledáte nekompromisní survival nůž s pevnou čepelí, který můžete nosit na taktické vestě nebo stehně a který zvládne i ty nejdrsnější úkoly včetně záchranných prací.
Parametry
| Barva | sand |
|---|---|
| Materiál čepele | 420HC |
| Délka čepele | 123 mm |
| Typ | taktické nože |
| Pojistka | ne |
| Vývrtka | ne |
| barva čepele | černá |

Recenze
Pro vkládání recenzí je nutné se přihlásit.
Recenze
Nebyla přidána žádná recenze.
Alternativní zboží Porovnat alternativní produkty
LionSteel M3 CVN

4 225 Kč
-7 %
3 929 Kč
LionSteel M3 ST

4 225 Kč
-7 %
3 929 Kč
LionSteel M3 UL

4 225 Kč
-7 %
3 929 Kč
Lionsteel M3 MI

4 225 Kč
-7 %
3 929 Kč
LionSteel B35 CVG

4 250 Kč
-7 %
3 953 Kč
LionSteel B35 UL

4 250 Kč
-7 %
3 953 Kč






























































Telefon: