Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
Outdoorový obchod s.r.o. Menu

Činky a závaží

Činky a závaží jsou základní cvičební pomůcky pro všechny, kteří chtějí zapracovat na své postavě. Pokud chcete budovat svalovou hmotu a vyrýsovat vaše tělo, bez činek a závaží se prostě neobejdete. Posilovací činky jsou skladné a doma vám nezaberou příliš mnoho místa. Činky jsou navíc dostupné pomůcky za rozumnou cenu. S činkami lze procvičit všechny svalové partie. Správně zvolené cvičení s činkami dokáže plnohodnotně nahradit několik posilovacích strojů. 

Činky jsou základní cvičební pomůckou pro bodybuildery a sportovce se zaměřením na fitness. Činky na cvičení využívají také atleti, gymnasté a zástupci dalších sportovních odvětví. Lehké činky jsou pak vhodné pomůcky pro začátečníky bez rozdílů pohlaví.

Zobrazit více

Oblíbené značky

Produkty

Yate Kettlebell soft

Yate Kettlebell soft
Yate Kettlebell soft: je skvělým pomocníkem při cvičení a posilování doma, v tělocvičně, nebo v posilovně....

Yate Činky neopren

Yate Činky neopren
Yate Činky neopren: Posilování s jednoručními činkami je jeden ze základních způsobů pro posílení těla....

Yate Činky Soft

Yate Činky Soft
Yate Činky Soft: Tyto kompaktní činky jsou ideální volbou pro domácí cvičení. Jsou kompaktní a pohodlně...

Yate Závaží na zápěstí a kotníky

Yate Závaží na zápěstí a kotníky
Yate Závaží na zápěstí a kotníky: Jedná se o pohodlný způsob zvýšení zátěže při cvičení. Závaží si jednoduše...

Činky vám pomůžou dosáhnout vašich cílů. Jednoduše a efektivně zapracujete  na vaší postavě a celkovém zdraví. Základem úspěchu je vybrat činku nebo set činek, které budou přesně odpovídat vašim požadavkům. 

Základní rozdíl mezi činkami je v úchopu. Jednoruční činky se drží pouze jednou rukou a patří k základnímu vybavení domácího i komerčního fitness. Obouruční činky se drží oběma rukama a zpravidla je využívají sportovci, kterým jde o vybudování svalové hmoty. Základní zátěž se pohybuje okolo 20 kg. Tato velká činka se hodí pro indoor i outdoor cvičení. Je nedílnou součástí posiloven, ale své místo má i v domácím fitness.

Činky s pevnou vahou bývají maximálně do 5 kg. Nejčastěji se využívají na aerobic a jsou vyrobeny z vinylu nebo neoprénu. Tento typ využívají nejčastěji ženy pro kondiční tréninky nebo v rámci redukčních programů. Sada činek pro ženy obsahuje činky o různé hmotnosti například 1 kg, 2 kg a 3 kg. To umožňuje postupně zvyšovat zátěž nebo střídat hmotnost podle aktuální potřeby.